Stratfordská romance přehled

Stratfordská romance https://www.databazeknih.cz/img/books/64_/64919/stratfordska-romance-64919.jpg 4 22 22

Román anglické autorky o slavném dramatikovi W. Shakespearovi a jeho milence a později manželce Anne se odehrává ve Stratfordu nad Avonou v měšťanském domě, symbolizujícím alžbětinskou Anglii.

Literatura světová Romány
Vydáno: , Lidové nakladatelství

The Stratford Story , 1975

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Stratfordská romance. Přihlašte se a napište ho.

SweetCake
22.06.2023 4 z 5

Oddechové čtení o rodinných vztazích, manželství a životě nejslavnějšího anglického dramatika Wiliama Shakespeara. Kniha je psaná poutavě a děj hezky navazuje a má spád. Jediné, co mi trochu vadilo, byly citové výkyvy některých postav, například Anne. Ale i tak knihu hodnotím kladně a jsem ráda, že jsem si ji přečetla.

ZUZANA-123
06.11.2022 5 z 5

Četla jsem tuto knihu v osmdesátých lerech,mĕla jsem jí půjčenou z knihovny a moc se mi líbila.Teď se k nì čas od času vracìm,mám už svojí z antikvariátu a lìbí se mi stále.

Mystifica
29.03.2021 3 z 5

Románově převyprávěný příběh v podstatě celé Shakespearovy rodiny (v jedné generaci). Nebyla to až taková červená knihovna, jak jsem se bála. Kniha se četla dobře. Nejsou tam ovšem žádné zmínky či citace jeho děl, je to čistě autorský počin.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Stratfordská romance v seznamech

v Právě čtených3x