Strategie vzdělávání žáků se speciálními vzdělávacími potřebami na střední škole přehled

https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/505301/bmid_strategie-vzdelavani-zaku-se-specia-skb-505301.jpeg 4 1 1

Kniha poskytuje základní informace z oblasti výchovy a vzdělávání osob s postižením či znevýhodněním. Cílem je pomoci budoucím středoškolským učitelům a seznámit je se speciálními potřebami těchto žáků a pochopit strategie, které jim pomáhají učební proces zvládnout. Text je členěn do kapitol se zaměřením na vzdělávání žáků se speciálními vzdělávacími potřebami; možnosti speciálně pedagogické podpory těmto žákům a jejich učitelům; úloha diagnostiky v procesu profesní orientace žáka se zdravotním postižením; vliv tělesného, zrakového, sluchového postižení nebo narušené komunikační schopnosti na vzdělávání; přístupy k žákům se specifickými poruchami učení a specifika dospělých osob s dyslexií a jejich profesní život; žáci s problémy v chování nebo v riziku poruch chování.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Strategie vzdělávání žáků se speciálními vzdělávacími potřebami na střední škole. Přihlašte se a napište ho.

Zatím zde není žádný komentář.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Strategie vzdělávání žáků se speciálními vzdělávacími potřebami na střední škole v seznamech