Strašná nádhera přehled

Strašná nádhera https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/222465/bmid_strasna-nadhera-222465.jpg 3 173 173

Nová kniha povídek známé spisovatelky, scenáristky a moderátorky vypráví o tom, že touha po lásce nesouvisí s věkem. Pořád totiž platí, že láska je ze všeho nejdůležitější, a že když se v mužských očích náhodou objeví jiskra, je neodpustitelným hříchem ji zdusit!

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Strašná nádhera. Přihlašte se a napište ho.

DádazPrahy
03.03.2024 2 z 5

Knížku bych asi brzy odložila, ale poslouchat to jako audioknihu, namluvenou přímo autorkou, bylo docela příjemnou zvukovou kulisou při domácích pracích. Paní Halina má příjemný hlasový projev, dokáže si dělat ze sebe legraci v každé situaci, a má smysl pro humor. Některé příběhy se mně líbily více, některé méně, ale celkově jsem si poslech užila.

Johhanka79
12.06.2023 4 z 5

Halina mi sedla. Krásně jsem se pobavila. Sice jsem finančně někde jinde, ale i tak. Čtyři hvězdy. Kolikrát jsem viděla sama sebe a svou rodinu v akci:-D

adela2230
21.03.2022 4 z 5

Kniha je napsaná vtipnou formou. Některé povídky jsou super, jine zase ne. Jako oddechovou knihu si zde každý najde, co potřebuje.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Strašná nádhera v seznamech

v Právě čtených1x