Stopy mrtvých přehled

Stopy mrtvých https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/38910/bmid_stopy-mrtvych-oNu-38910.jpg 4 15 15

Skutečné kriminalistické případy, k objasnění kterých rozhodujícim způsobem přispěl soudní lékař. Umožňují nahlédnout do vědecké kriminalistiky.

Literatura světová Literatura faktu Historie
Vydáno: , Panorama

Die Spuren der Toten , 1977

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Stopy mrtvých. Přihlašte se a napište ho.

draka
21.07.2020 5 z 5

Soudní lékařství, obor, bez kterého by se kriminalistika neobešla. Obdivuji všechny, kteří se mu věnují.
Asi se dá předpokládat, že já, který omdlévá při injekcí a odvrací zrak při pohledu na krev, nedívá se na záběry ve filmech, kde je pácháno násilí na dětem a ženám, by si takové povolání nemohl zvolit. Přiznám se ale, že v mém životě nastaly situace, kdy jsem o tom neměl čas přemýšlet. Jezdil jsem několik let k automobilovým nehodám a v situacích, kdy by se ostatní nejraději doslova vypařili, jsem neutekl. Knihu jsem se zájmem přečetl a rozhodně doporučuji.

haki34
12.01.2020 4 z 5

knihobudková...sice doma nějaký čas pobyla, než jsem se k ní dostala, ale o to víc jsem si čtení užila..nejsem sice soudní lékař, (na to bych neměla žaludek), ale medicínu dělám a ráda jsem tedy nahlédla kolegům víc pod pokličku, než se povedlo na fakultě...
pravda knížka odovídá roku, ve které byla napsaná, dnes už je spousta dalších, modernějších metod na zjišťování příčiny smrti, DNA a ppodobně, o to víc musím obdivovat soudní lékaře a patology, co kolikrát dokázali..a jak pomohli svými důkazy i nevinným lidem...
spousta zajímavých případů a kauz, vycházející ze skutečných událostí.
DOporučuji !

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Stopy mrtvých v seznamech

v dalších seznamech1x