Stopař #1 přehled

Stopař #1 https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/471460/bmid_stopar-1-VQC-471460.jpg 5 3 3

Stopař série

Prázdninový příběh vesnického kluka. Matěj vyčkává příjezd skupiny Zálesáků. Místo toho se na obvyklém tábořišti družiny objeví dva trampové nazývající sami sebe Drsňáci.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Stopař #1. Přihlašte se a napište ho.

Ivan Kučera
02.06.2021 4 z 5

"Příroda není zlá, ani zlomyslná. Krutá chvíle míjí rychle, bezbolestně." Zoznamujeme sa s hlavným hrdinom, chlapcom Matějom. Počas letných prázdnin trpí samotou, keďže v dedine nemá žiadnych rovesníkov, len malú otravnú sestru. Všade okolo neho sa rozprestiera nádherná príroda - polia, lesy, lúky, ale i rieky a jazerá. Do deja náhle vpadne dvojica nesympatických výrastkov, ktorí si hovoria Drsňáci. Prvý raz vyšlo ako 6-dielne leporelo v roku 1989, v roku 2018 v rámci dvojkomiksovej knihy Havraní doga/Stopař a v roku 2020 opäť ako leporelo.

Varjohukka
18.07.2020 5 z 5

Nedávno jsem dělala pořádek u našich v knihovně a našla tam tento skvost z mého dětství. Velká nostalgie! Musela jsem si znovu přečíst všechny díly.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Stopař #1 v seznamech