Lovkyně informací přehled

Lovkyně informací https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/212800/mid_lovkyne-informaci-212800.jpg 4 372 372

Lovkyně informací série

Vanessa Michael Munroeová má mimořádný talent pro jazyky (ovládá jich dvaadvacet) a za sebou tvrdý výcvik v zacházení s nožem. Obstarává informace, většinou v zemích třetího světa, pro firmy, vlády i jednotlivce.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Lovkyně informací. Přihlašte se a napište ho.

tanuki
12.01.2024 3 z 5

Napínavý akční příběh z prostředí Afriky, kde život funguje trochu jinak, než jsme u nás zvyklí. Místní podsvětí, které je úzce propojené s vládními strukturami, dokáže být nemilosrdné a pokud někomu šlápnete na kuří oko, tak to dost dobře může být vaše šlápnutí poslední. V příběhu se vyskytne několik zvratů, které čtenáře udrží v patřičném napětí a možná je fajn, že hrdinka není bezezbytku kladná postava a občas Vám dokáže lézt i pěkně na nervy.
Napsané je to chvílemi trochu neuměle a fráze o tom, jak se hrdince "odstíny barev změní v šedou" je použita častěji, než by Vám bylo milo. Nicméně jsem si s potěšením u map nastudoval africké reálie a jsem zvědavý na další případ.

petr_
03.03.2023 4 z 5

Pro mě to byl lehký oddechový žánr, knížka se mi dobře četla. Trochu, ale jenom trochu mi připomněla "Milénium", nebo že by Ramba? Jenom by mě zajímalo, jestli to tam v těch afrických státech opravdu tak vypadá, ale je to docela dost možné.
Rozuzlení celého děje jsem tak trochu předvídal už na počátku.

Satyrka
12.05.2022 2 z 5

Bohužel pro mě tato kniha nebyla. Napsaná byla dobře, to ano, ale spíš jsem se k dočtení knihy nutila. Pro mě až moc akce a přestože se z příběhu dozvídáme hodně o Africe, já prostě na tohle nejsem a nesedí mi to. Umím si ale představit, že například mému tátovi by kniha líbila a byl by z ní nadšený :) (Taky mu ji asi daruji) Jednoduše jsem prostě sáhla po knize, která není můj šálek čaje.

Zatím zde není žádná související novinka.

Ocenění knihy (1)

2012 - Barry Award (Best First Novel)

Kniha Lovkyně informací v seznamech

v Právě čtených4x