Štěstí, láska, čokoláda přehled

Štěstí, láska, čokoláda https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/222085/mid_stesti-laska-cokolada-222085.jpg 4 90 90

Maya žije životem, který jí samotnou netěší, v zajetí svých vlastních předsudků, omezení a negativního myšlení. Jejím jediným zdánlivým potěšením je čokoláda, která jí nahrazuje skutečné pocity štěstí, lásky a naplněnosti. Dokud se v jejím životě neobjeví postupně několi zajímavých lidí. ....Ti jí postupně otevřou oči a pomůžou uvidět, jak sama sobě škodí. Podělí se s ním o životní moudrost a díky nim najde Maya způsob, jak se osvobodit a začít žít šťastným a naplněným životem. Tato knížka je o cestě od cynismu a hořkosti k sebedůvěře a štěstí. Toto laskavé vyprávění je inspirované autorčiným skutečným životním příběhem.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Synergie

Men, Money and Chocolate , 2010

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Štěstí, láska, čokoláda. Přihlašte se a napište ho.

popeluška
08.07.2021 5 z 5

Kniha se četla jedním dechem. Moc pěkná i poučná. Určitě vyzkouším i další knihy od autorky :-)

Jája92
05.12.2020 3 z 5

Na knize mě zaujala lákavá obálka a anotace. Samotný příběh se četl celkem dobře, i když tam bylo až podezřele mnoho náhod, které hrdinku dovedly ke zdárnému štěstí. Na druhou stranu kniha obsahuje pár zdánlivě jednoduchých mouder, které aplikuje na hlavní hrdince. Přiznávám však, že mi Maya byla blízká svým přáním stát se spisovatelkou, neboť to byl i můj sen, než ustoupil všední realitě. Mile mě potěšily recepty na konci knihy :-)

janadibelkova
25.07.2020 5 z 5

Zní to divně, naivně a možná i trochu hloupě, ale proč se nezačít mít ráda? Víte, kolik změn pak může přijít? Tahle kniha možná není pro každého, ale prožila jsem velmi podobnou změnu a rozhodně na té knize něco pravdy je. Přečtěte si ji..

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Štěstí, láska, čokoláda v seznamech

v Právě čtených1x