Závod se smrtí přehled

Závod se smrtí
https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/139230/mid_zavod-se-smrti-96Y-139230.jpg 4 21 21

Konzultanti z Wall Street Stella Sartori a Jack Rogers jsou vysláni do Milána, aby prověřili finanční ztráty jedné z nejvlivnějších rodin. Dědic celého impéria zemřel při záhadné explozi letadla, od té doby peníze z jejich konta mizí. Brzy se ukáže, že nepůjde o obyčejnou finanční analýzu. Stella a Jack jsou v nebezpečí života. Proč musel zemřít novinář, který pořídil záznam výbuchu? Kdo odposlouchává telefonáty? Byla smrt člena rodiny Aretinů tragická nehoda, nebo chladnokrevná vražda? Začíná hra o život a neúspěch znamená jistou smrt...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Fragment (ČR)

The Race , 2010

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Závod se smrtí. Přihlašte se a napište ho.

babicka_amalka
26.01.2017 5 z 5

bavilo mě to: svižně napsáno, různé reálie - dobrá oddychovka;

soukroma
01.01.2017 4 z 5

Čtivý dobrodružný thriller s celkem příjemnou dvojicí finančních auditorů (a nuceně amatérských vyšetřovatelů), kteří jsou popoháněni po příletu z USA po jižní Evropě na pěkná místa: Milano, Řím, Nice (tady tedy ujel autor nebo překladatel s Andělskou promenádou: v Nice je Andělská zátoka a Anglická promenáda) a hlavně Malta (kdo tam byl, připomene si s hrdiny celou řadu míst na ostrově). Samotné téma pokladu maltézských rytířů je ovšem trochu slabší a o jejich řádu se čtenář prakticky nic nedozví.

čef
08.05.2015 4 z 5

Jednoduchý příběh plný akce pro čtenáře tohoto ražení vytvořený ze známých kulis automobilových závodů a maltézských rytířů, ozvláštněné netypickými vztahy mezi hlavními hrdiny. Nic zvláště překvapivého, ale ke čtení někde na dovolené docela vhodné.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Závod se smrtí v seznamech

v Právě čtených1x

Brett Hoffmann