Stejná jako ona přehled

Stejná jako ona https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/499082/bmid_stejna-jako-ona-QQm-499082.jpg 4 72 72

Adriana je bývalou dětskou hvězdou videí o fitness, jimiž se proslavila její matka. O deset let později se konečně podaří i jí prosadit se s vlastní sérií. V pozadí ale číhá hrozba. Už několik let dostává Adriana dopisy, z nichž mrazí. Že by měly něco společného s tragickou nehodou, při níž kdysi zemřel Adria- nin otec? Matka bere nebezpečí na lehkou váhu, ale výhrůžky přejdou od slov k činům…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Alpress

Legacy , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Stejná jako ona. Přihlašte se a napište ho.

georginaa
26.06.2023 5 z 5

Myslela jsem, že to bude pouze romantika a nakonec po Adrianě šel sériový vrah, což bylo na příběhu asi to nejakčnější. Vztah mámy a dcery mě docela štval, ale bohužel to někdy tak bývá, nakonec jsou mezi sebou pochopeny až v dospělosti. Co se mi vlastně líbilo, bylo to, že příběh začal od malé Adriany až po dospělost, takže plno let vyprávění, jak se prodírala životem.

Havrnka
03.06.2023 5 z 5

Taková oddechová, jemná detektivka s nádechem romantiky.

ropotamo
18.05.2023 2 z 5

Žádný literární skvost to tedy není. Naprostá oddechovka, kterou jsem četla na odreagování mezi knihami s těžkými tématy k zamyšlení. Děj knihy po čase úplně zapomenu, ale svůj účel (odreagování) splnila, proto 2 hvězdy.

Ani slovo, Někdo klepe a další knižní novinky (28. týden)

10.07.2022

Kniha Stejná jako ona v seznamech

v Právě čtených3x

Nora Roberts