Prokletí přehled

Prokletí https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/213854/prokleti-Cea-213854.jpg 4 218 218

Stefan opustil New Orleans a odjel do New Yorku. Slíbil si, že se už nikdy nebude živit lidskou krví, a začal být znovu šťastný. Když už si ale myslí, že konečně opustil svou minulost, zjistí, že před bratrem nikdy nemůže uniknout. Damon má pro oba upíří bratry velké plány,...

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: ekniha , Fragment (ČR)

The Craving , 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Prokletí. Přihlašte se a napište ho.

Sammy.Boy
03.09.2023 4 z 5

I třetí díl série si drží svůj čtivý standard. Ani tady nechybí napětí, tajemno a romantika. Vztah obou bratrů dostává další thrliny a šrámy. Celkově se jedná o velmi atraktivní sondu do upírského života. Je ovšem otázkou, zda je tohle celé dar anebo PROKLETÍ.

drakamena
05.04.2023 2 z 5

Přestože je tato série lepší než ta původní od L.J. Smith, trpí stejným nešvarem: ukňouraným svatouškovským Stefanem. Příběh s Luciem byl vcelku zajímavý - i když první půlka se neuvěřitelně táhla - ale byl by mnohem lepší, kdyby se Stefan pochlapil a přestal. se. tak. zatraceně. litovat. Radši bude v lese ocucávat veverky nebo se honit za holuby, než aby se napil lidské krve - nepochopitelné zvlášť vzhledem k tomu, že u toho nemusí lidi zabíjet - což mi v situaci, kdy se pokoušel zachránit svoji přítelkyni a postavit se neporazitelnému upírovi, připadalo jako totální pitomost. Jak vlastně plánoval Lucia zastavit, je ve hvězdách, poněvadž to jsem se z textu nedozvěděla. Že by šlechetné sebeobětování? Mučedník Stefan? Kristova noho!

petrzel
01.10.2020 5 z 5

Pěkně napsané.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Prokletí v seznamech

v Právě čtených1x