Stavební kameny pro pochopení mystéria Golgoty přehled

Stavební kameny pro pochopení mystéria Golgoty https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46088/stavebni-kameny-pro-pochopeni-mysteria-golgoty-46088.jpg 5 5 5

Pochopení mystéria ukřižování Krista - této nesmírně významné údálosti v dějinách novodobého lidstva - nás může přivést k nalezení vlastního tajemství života. Kvalita života není dána jeho délkou, ale jeho vnitřní kvalitou, tím, čeho každý z nás dosáhne na cestě poznání sebe sama. V této publikaci se nám srozumitelnou formou zjevují mystéria, která jinak zůstávají skryta za oponou života. ... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Stavební kameny pro pochopení mystéria Golgoty. Přihlašte se a napište ho.

juvelinokivi
21.12.2018 5 z 5

Stavební kameny jsou velmi různorodé, takže jsem se dozvěděla tu něco z evangelií, tu něco z pohanských mysterií, tu něco ze života rostlin,... Zdánlivě nesouvisející témata směřují k osvětlení významu mystéria na Golgotě a také k vystižení toho, proč během staletí postupně dochází k jeho bagatelizaci. Hodně mě zaujal výklad o Juliánu Apostatovi a jeho netradičním způsobu uvažování.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Stavební kameny pro pochopení mystéria Golgoty v seznamech

v dalších seznamech1x