Šťastný princ a jiné příběhy přehled

Šťastný princ a jiné příběhy https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/167819/bmid_stastny-princ-a-jine-pribehy-4VC-167819.png 5 508 508

Soubor devíti poetických pohádek pro přemýšlivé a vnímavé čtenáře. V těchto pohádkových příbězích autor dává průchod své touze po idylickém světě, v němž jsou lidé k sobě navzájem hodní a tolerantní a dokážou ocenit vše, co jim život nabízí

Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Kentaur

Happy Prince and Other Stories , 1888

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Šťastný princ a jiné příběhy. Přihlašte se a napište ho.

Naďa2411
20.05.2024 5 z 5

Pěkné pohádky v aknize, pro mne dosud neznámé. Jsem zvyklá, že dětské pohádky vždy šťastně končí, v tomto díle se takto bohužel nestává, přesto jsou povídky krásné a velmi poučné. Doporučuji pro porozumění starším dětem.

kopeceli
03.12.2022 5 z 5

Kniha mého srdce. Daroval mi ji táta, než zemřel. Mám pocit, že ji znám celou zpaměti. Nemohu asi objektivně hodnotit, nicméně moudro schované v těchto pohádkách je mi víc než blízké a vracím se k ní i pro její vlastní poselství.

Luigi1
26.07.2021 5 z 5

Tak to jsem nečekal ikdyž o tomto spisovateli jsem už slyšel,ale doposud se mi žádná z jeho knih do ruky nedostala až na tuto nádhernou pohádkovou knihu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Šťastný princ a jiné příběhy v seznamech

v Právě čtených9x
v dalších seznamech10x