Starý papír - nový design přehled

Starý papír - nový design https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/432731/bmid_stary-papir-novy-design-FgI-432731.jpg 5 3 3

Staré knihy, kartony od vajec, balicí papír, zažloutlé notové partitury – rozhodně nevyhazovat! Vždyť z nich můžete vykouzlit tolik báječných věcí. Tyto dekorativní předměty každého upoutají svým přirozeným vzhledem. A jaké třeba? To vám ukážeme – dekorace na zeď, věnce k různým příležitostem, ozdobné obaly na vázy a květináče, papírové květiny, rámečky a mnoho dalšího... celý text

Hobby
Vydáno: , Grada

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Starý papír - nový design. Přihlašte se a napište ho.

katule1992
20.06.2020 5 z 5

Po úvodu a autorčinu slovu nás před tvořením čeká stručná dvojstránka o materiálech a technice, jež je v knize použita. A nejedná se o nic složitého a navíc většinu materiálu najde každý z vás doma! Tím si u mě kniha vysloužila spoustu plusových bodů,poněvadž pokud jste si všimli, mnoho podobných rukodělných knih sice na první pohled vypadá jednoduše, ale během čtení postupně zjišťujete, že abyste vlastně mohli vůbec začít něco vyrábět, musíme prvně vyrazit na velké nákupy do papírnictví, případně udělat velkou online objednávku na kreativních webech za ne příliš lichotivé ceny, a to nemluvím o poštovném. Zde tomu tak naštěstí není a jediné, co možná nebudete mít zrovna doma je lepidlo :D

Aleen
01.04.2020 4 z 5

Krásné nápady v moc pěkném provedení. Jasné návody, dostupný materiál. Samá pozitiva. Jen se mi dostala do ruky v době, kdy ji nepotřebuji. Jednou se k ní určitě vrátím.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Starý papír - nový design v seznamech

Angelika Kipp