Hvězdný pirát přehled

Hvězdný pirát
https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/20070/bmid_hvezdny-pirat-XsN-20070.jpg 4 37 37

Star série

< 3. díl

On je royalistický rebel, nelítostný a obávaný pirát, nad nímž visí oprátka, ona křehká dívka, zcela oddaná britské koruně. Setkávají se za dramatických okolností a jejich vášnivý vztah, plný zvratů, pochybností a bolesti, postupně dozrává v hlubokou, osudovou lásku.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Star Keeper , 1999

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hvězdný pirát. Přihlašte se a napište ho.

miruska1
07.07.2021 4 z 5

Příběh docela ušel

ariel platto
12.03.2020 5 z 5

Kniha je v modrých číslech, což nechápu. Po dlouhé době úžasná červená knihovna.

Edice
10.06.2016 5 z 5

Ach, jak jen mám začít. Kniha se okamžitě zařadila mezi nejlepší, které jsem kdy četla a je to bezpodmínečně ta nejkrásnější kniha, kterou jsem kdy četla. Možná je to i tím, že je mou první tohoto žánru a po tom jak mě uchvátila nejspíše není poslední. Celý život po ní pokukuji v naší rodinné knihovně až mě před pár dny napadlo, že ji zkusím otevřít a přečíst z ní pár stran. Ovšem sotva jsem se začetla stalo se z "pár stran" hltání slov a vět. Většinou knihy čtu ráno a odpoledne ve vlaku a pak když je čas trochu o víkendech, ale tuhle knihu jsem takřka nemohla odložit z ruky a četla ji neustále. Některé části jsem za den přečetla dokonce 3x jak moc mě uchvátily. :) Moc se mi líbilo období v němž se příběh odehrával a také role postav. Kniha samozřejmě dobrá čtivá a naprosto, pro mě, bezchybně napsaná. Chování postav a jejich charaktery mi vyhovovalo a mnoho z nich jsem si zamilovala. S každou otočenou stránkou mi bylo líto, že se blížím ke konci. Nechtěla jsem, aby kniha nabrala konce. Já jsem z ní naprosto unešená a pořád mám chuť si ji znovu vzít a znovu se začíst (a jako, že jsem to hned po dočtení udělala dnes už několikrát :)) Vždy mě potěší dobře napsaná kniha a u téhle jsem si jistá, že dlouho ne-li napořád zůstane mezi mými nejoblíbenějšími knihami. Ach kéž bych dokázala vyjádřit jak moc se mi kniha líbila, příběh byl skvělý a neustále mě bavil a naprosto jsem se nemohla od čtení odtrhnout ani když byla takřka půlnoc. To se mi snad ještě ani nestalo, abych takhle knížku hltala a listovala stránkami tam a sem, abych si je mohla pročítat znovu. :)

Nádherné čtení, ke kterému se nejspíše brzy budu muset vrátit, protože mě kniha stále vábí zpátky mezi své stránky. :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Hvězdný pirát v seznamech

v Právě čtených1x