Stanice Čtyřsloupový ostrov přehled

Stanice Čtyřsloupový ostrov https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/126836/bmid_stanice-ctyrsloupovy-ostrov-qzN-126836.png 5 6 6

Soubor dokumentů z let 1987-1995, nalezených na opuštěné ruské hydrometeorologické polární stanici Čtyřsloupový ostrov v souostroví Medvědí ostrovy ve Východosibiřském moři, zhruba 200 kilometrů od ústí řeky Kolymy. Polární stanice byla opuštěna proto, že většina dat, které dříve získávala, začala být opatřována přes satelit a lodní doprava v severních mořích se ruskému státu přestala vyplácet. Kniha vyšla jako samostatně neprodejná příloha Revolver Revue (No. 82)... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Stanice Čtyřsloupový ostrov. Přihlašte se a napište ho.

lenka5
21.09.2021 5 z 5

Výborné :-) Úřední šiml na polární stanici.
"Dotazník pracovníků stanice, bod 8. Jaké prostředky boje s pálením samohonky považujete v podmínkách naší stanice za nejefektivnější ? "

R47
15.02.2021 5 z 5

Útlá kniha se silnou výpovědí o izolaci, samotě i poměrech v Rusku. Sestaveno z autentických dokumentů.

varanbooks
21.04.2015 5 z 5

Oznámení
Znovu žádám o Váš souhlas s mým odletem ze stanice nejbližším spojem z rodinných důvodů: rodina mého syna je na pokraji rozvodu, snacha leží po srdeční zástavě na resuscitaci, navíc já sama se cítím špatně a po psychické stránce jsem na hranici zhroucení. Na stanici jsou už půl roku jen dva radisté, mám naprosto narušený spánek, tři dny po sobě už nespím a jsem vystavena štvanici ze strany V. L. Tiškina a vrchního mechanika L. F. Tiškina.

20.1.1993 Dančenková

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Stanice Čtyřsloupový ostrov v seznamech

v dalších seznamech2x