Jatka na řece Odon přehled

Jatka na řece Odon
https://www.databazeknih.cz/img/books/93_/93339/bmid_jatka-na-rece-odon-Elo-93339.jpg 4 25 25

SS Wotan série

Spojenci se před několika dny vylodili v Normandii a v okolí města Caen, dosud drženého Němci, zuří krvavé boje. Oslabený pluk SS Wotan spolu s jednotkou fanatických dobrovolníků Hitlerjugend má za úkol bránit plochý kopec nad městem. Když se však situace stane neúnosnou, rozhodne se velitel pluku Kuno von Dodenburg v zájmu záchrany životů mladých mužů pod jeho velením pro ústup. Tím však poruší Hitlerův rozkaz bojovat do poslední kulky a posledního muže, za což je "pro zbabělost tváří v tvář nepříteli" postaven před vojenský soud. Před trestem smrti jej může zachránit jediné - vybojovat ztracenou pozici zpět.... celý text

Literatura naučná Vojenství
Vydáno: , Baronet

Slaughter Ground , 1980

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jatka na řece Odon. Přihlašte se a napište ho.

vvikingg
17.05.2023 5 z 5

Pluk Wotan s 12 pancéřovou divizí SS Hitlerjugend se snaží zastavit u Caen spojence a utrpí těžké ztráty,, opět výborně napsáno

dearkiki
31.12.2018 5 z 5

Další super Kesslerovka, která mi tentokrát krátila dlouhou chvíli v nemocnici. Já tyhle knížky fakt miluju. I když tenhle příběh byl nějak podobně zpracován už v jiném dílu, můžu za sebe říct, že mi to vůbec nevadilo. Ráda se k příběhům Wotanu vždycky vrátím.

Filipek99
26.04.2013 3 z 5

Tutto knihu jsem vždycky chtěl a nakonec jsem si ji koupil. Musím ale říct, že mě tato kniha zklamala. Upřímně jsem od ní očekával určitě víc.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jatka na řece Odon v seznamech

v dalších seznamech2x