Srdce v písku přehled

Srdce v písku https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/212392/mid_srdce-v-pisku-212392.jpg 4 135 135

Osudy pilota Petra Hartmana a Sandry Koutné se protnou v Dominikánské republice, kde tráví se svými přáteli a rodinami dovolenou.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Srdce v písku. Přihlašte se a napište ho.

Vaiolet
09.01.2024 3 z 5

Jedná se o poměrně jednoduchý příběh, který se ovšem autorčinou vinou stává poměrně složitým. Pletení příjmení postav, skoky v čase (v jednu chvíli je v nemocnici a pak najednou hup a jsou svoji...) atd.
Námět jako takový měl fakt dobrý potenciál. Přírodní katastrofa, piloti, Dominikána... Mohl z toho být dobrý příběh, kdyby se toto ovšem neodehrálo v první třetině knihy a pak už čteme jen o tom, jak se Petr odmítá vzdát létání a Sandra žije sama na ranči v horách a učí děti. Autorka se sice snaží na sílu vecpat ještě nějaké zápletky, ale nějak to už prostě spolu nehraje.
Neurazí ani nenadchne. Další autorčiny knihy si asi odpustím.

Verika
20.06.2022 3 z 5

Příběh je opravdu jednodušší, ale celkem se mi téma kurikánu a letadla líbilo, dozvěděla jsem se i něco nového. Příjmení jmen mi neseděla jen ze začátku knihy, poté mě už nijak nerušila. Knize nechybí romantická linka.

čef
20.01.2022 3 z 5

Byl by to příšerný příklad podcenění inteligence žen, kdyby ho autorka alespoň nevyšperkovala popisem hurikánu v Karibiku a lekcemi létání dopravními letadly. To si to však asi také moc u čtenářů nevylepšila. Banální příběh, barvotiskové charaktery a povrchní popisy událostí, koho to může zaujmout? Nevím, nepátrám.

Knižní novinky (18. týden)

28.04.2019

Kniha Srdce v písku v seznamech

v Právě čtených1x