Srdce hladová přehled

Srdce hladová
https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/2567/mid_srdce-hladova-eBN-2567.jpg 3 11 11

Půvabný milostný příběh oblíbené autorky nás zavede do malého městečka, kde začínající lékař Marek Štolba prožívá první citové okouzlení s mladičkou studentkou zdravotní školy Stáňou Kosárkovou. Pak však na dovolené u svých rodičů pozná studentku medicíny Jiřinu tetourovou, se kterou se posléze ožení. Dozvuky zmařené lásky ho však ještě dlouho pronásledují.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Srdce hladová. Přihlašte se a napište ho.

Hanina61
29.04.2022 3 z 5

Z nedostatku jiné četby na místě mého přechodného výskytu jsem sáhla po Srdcích hladových, a vlastně to byla moje první - a možná i poslední - Vlasta Javořická. Nemůžu jí upřít spisovatelský um, některé popisy přírody až berou za srdce, a chápu, že leckomu (například mojí milé sestře), dokážou její příběhy učarovat, ostatně ani tento nebyl špatný a docela jsem chtěla vědět, jak to dopadne. Spíš mě docela zajímá autorčin vlastní život. Tak či tak jsem s potěšením zjistila, že si ji mohu zařadit do čtenářské výzvy jako příběh nešťastné lásky. :-)

knihomolka1197
04.01.2021 4 z 5

Příběh odehrávající se zřejmě v šedesátých letech 20. století stojí rozhodně za přečtení, nicméně raději mám od p. Javořické ty vesnické z dřívějších let.

Ester59
16.04.2019 3 z 5

Cekala jsem milostný příběh z červené knihovny, ale román byl ze života a život je někdy těžký a smutný. Líbil se mi i popis rodinné soudržnosti a obětavosti obou matek mladého páru.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Srdce hladová v seznamech

Vlasta Javořická