Srdce čarodejnice přehled

Srdce čarodejnice https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/519899/bmid_srdce-carodejnice-651b114f70825.jpg 4 58 58

Angrbodin príbeh sa začína tým, čím sa príbeh väčšiny čarodejníc končí ? upálením. Najvyšší boh Ódin potrestá Angrbodu za to, že sa s ním odmieta podeliť o svoj dar, nazeranie do budúcnosti. Ranená a bezmocná čarodejnica uteká do najodľahlejších kútov temného lesa. Tam ju nájde Loki, Ódinov brat. Angrbodina počiatočná nedôvera k nemu sa postupne pretaví do hlbokej lásky. Časom spolu splodia tri deti, každé s nezvyčajným, vopred predurčeným osudom. Angrboda ich vychováva na kraji sveta, ukryté pred Ódinovým vševidiacim okom. Ako však Angrboda znovu nadobúda veštecké schopnosti, zisťuje, že jej šťastný život – ale aj existencia celého božstva – je v ohrození. S pomocou neľútostnej lovkyne Skadi, s ktorou si postupne vytvorí silné puto, sa Angrboda musí rozhodnúť, či pre svoju milovanú rodinu prijme osud, ktorý sa jej vyjavil... alebo sa vzbúri a pokúsi sa zmeniť budúcnosť.... celý text

Literatura světová Fantasy
Vydáno: , Ikar (SK)

The Witch's Heart , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Srdce čarodejnice. Přihlašte se a napište ho.

essene
24.01.2024 4 z 5

pěkný děj)

Malinali
16.10.2023 3 z 5

Kniha se místy moc táhne, jinak děj je pěkný, jen bych zkrátila některé pasáže. Takové podzimní čtení na dlouhé večery.

Silent-Force
15.06.2023 2 z 5

Obalka mne zaujala okamzite, anotace taky... prvnich 150 stran jsem horko tezko precetla a mela chut knihu nekolikrat odlozit.... vlekly zacatek, kdy na nekolikati stranach autorka popisuje jak vypada jeskyne, ale zaroven necha hlavni postavy poumirat na asi 6ti radcich... to proste nechapu. Konec mi pripada uspechany, hlavne aby uz to bylo napsane... dej super, ale provedeni pokulhava...

Hlubina, Dotek temnoty a další knižní novinky (45. týden)

05.11.2023

Vychází Mrtvá zóna, Temný amulet a další knižní novinky (39. týden)

25.09.2022

Znát budoucnost by bylo příliš velké břemeno. Je to jen další způsob, jak se nechat něčím ovládat. Ne, díky.

Všechno bude zase dobré. Slibuju. Jen potřebuju, abys byla statečná. Buď statečná a drž hlavu vzhůru. Když to uděláš, nikdy nezapomeneš, kdo jsi. A ostatní taky ne.

Mezi pochopením a odpuštěním je rozdíl. Je možné cítit jedno bez druhého.

Více citátů z knihy najdete u autora.

Ocenění knihy (1)

2022 - YALSA Book Awards (Alex Awards)

Kniha Srdce čarodejnice v seznamech

v Právě čtených3x