Srdce čarodějky přehled

Srdce čarodějky
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/509066/bmid_srdce-carodejky-wD0-509066.jpeg 4 58 58

Svou láskou k legendárnímu podvodníkovi Lokimu riskuje vyhoštěná čarodějnice hněv bohů…Angrbodin příběh začíná tam, kde většina čarodějnických příběhů končí: upálením. Po trestu od Odina za to, že mu odmítla poskytnout znalosti o budoucnosti, zanechá oheň Angrbodu zraněnou a bezmocnou v nejpustějších končinách vzdáleného lesa. Tam ji najde záhadný muž a přes její počáteční nedůvěru mezi nimi vznikne skutečná láska.Z jejich spojení vzejdou tři neobvyklé děti, každé s tajným osudem, které chce Angrboda vychovat na okraji světa, bezpečně ukrytém před Odinovým vševidoucím okem. Ale jak Angrboda pomalu obnovuje své prorocké schopnosti, zjišťuje, že její blažený život – a možná i celá existence – je v ohrožení.Román Srdce čarodějky bravurně přetváří severské mýty do nového, podvratného a dojemného příběhu.... celý text

Literatura světová Fantasy
Vydáno: ekniha , Laser-books (Laser)

The Witch's Heart , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Srdce čarodějky. Přihlašte se a napište ho.

essene
24.01.2024 4 z 5

pěkný děj)

Malinali
16.10.2023 3 z 5

Kniha se místy moc táhne, jinak děj je pěkný, jen bych zkrátila některé pasáže. Takové podzimní čtení na dlouhé večery.

Silent-Force
15.06.2023 2 z 5

Obalka mne zaujala okamzite, anotace taky... prvnich 150 stran jsem horko tezko precetla a mela chut knihu nekolikrat odlozit.... vlekly zacatek, kdy na nekolikati stranach autorka popisuje jak vypada jeskyne, ale zaroven necha hlavni postavy poumirat na asi 6ti radcich... to proste nechapu. Konec mi pripada uspechany, hlavne aby uz to bylo napsane... dej super, ale provedeni pokulhava...

Hlubina, Dotek temnoty a další knižní novinky (45. týden)

05.11.2023

Vychází Mrtvá zóna, Temný amulet a další knižní novinky (39. týden)

25.09.2022

Znát budoucnost by bylo příliš velké břemeno. Je to jen další způsob, jak se nechat něčím ovládat. Ne, díky.

Všechno bude zase dobré. Slibuju. Jen potřebuju, abys byla statečná. Buď statečná a drž hlavu vzhůru. Když to uděláš, nikdy nezapomeneš, kdo jsi. A ostatní taky ne.

Mezi pochopením a odpuštěním je rozdíl. Je možné cítit jedno bez druhého.

Více citátů z knihy najdete u autora.

Ocenění knihy (1)

2022 - YALSA Book Awards (Alex Awards)

Kniha Srdce čarodějky v seznamech

v Právě čtených3x