Šprti & frajeři přehled

Šprti & frajeři https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/471605/bmid_sprti-a-frajeri-B0r-471605.jpg 4 475 475

Legie série

Porazit Společenství, osvobodit zotročené lidstvo, získat zpátky Zemi – to jsou sice záslužné cíle, ale jen odhodlání nestačí a prostředky k jejich dosažení posádce lodi Kraksna chybí. Zakázka pro vesmírnou mafii se proto nedá odmítnout. Naštěstí nevypadá složitě – dostat se na místo poslední bitvy dvou vyhynulých druhů a něco speciálního odtamtud odnést. Vesmírný hřbitov plný mrtvol a zničených lodí ve vzdáleném koutu sektoru nevypadá jako nic, s čím by si kapitán Bouchač, ehm, tedy Moravec nedokázal poradit. Aspoň do okamžiku, než se objeví staří nepřátelé a jejich vinou si posádka Kraksny začne dělat nové. Závod s časem začíná a poslední svobodní lidé ve vesmíru nejsou jediní, kdo v něm hraje svůj part o přežití. Vítejte v sérii Legie – světě Františka Kotlety a Kristýny Sněgoňové, space opeře temné, akční i zábavné, jak jen to chladný vesmír dovolí.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Šprti & frajeři. Přihlašte se a napište ho.

Honey0105
10.04.2024 4 z 5

Zase příjemné pokračování série. Předchozí díl nadchl více, ale tady také nechyběl humor a akce. Znovu jsem poslouchala v audiu a i tentokrát musím pochválit pana Stránského. Rozhodně se těším, co bude dál.

elenai
10.04.2024 5 z 5

Třetí díl je za mnou musím uznat, že kvalita stoupá. Při čtení jsem si nemohla nevzpomenout na Vetřelce a Psirény. Ten děj to ve mně určitými momenty evokoval, ačkoliv mám pocit, že Moravec s Vojcechovskym spíš připomínají posádku Červeného trpaslíka než-li drsné mariňáky z Vetřelců. A taky podotýkám, že mi citované hlášky nevadily. Příběh byl vlastně takový komorní, odehrávající se během několika hodin, ale že byl opravdu napěchovaný zvraty a relativně rovnoměrně i akcí. Tleskám a vrhám se na pokračování. 90%

Michaeles
20.03.2024 4 z 5

Na začátku mě trochu dělalo problém se začíst, ale od zvratu to byla až do konce doslova jízda a nenechala mě kniha ani na chvilku odpočinout od čtení. Další skvělý díl serie.

Space opera Legie - to nejlepší ze dvou stylů

05.12.2023

10 nejprodávanějších eknih (duben)

20.05.2021

Knižní novinky (18. týden)

02.05.2021

Můžeme to udělat jako pavouci. Kdo je proti, vymočí se támhle do rohu.

Jestli neumřeme hroznou smrtí tam, umřeme hroznou smrtí po tom, co nám uvaříš.

Na dobu, kdy jsi nás neznala budeš ještě vzpomínat, zlato.

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha Šprti & frajeři v seznamech

v Právě čtených9x