Správná pětka u moře přehled

Správná pětka u moře https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/191249/bmid_spravna-petka-u-more-191249.jpg 5 212 212

Správná pětka / Slávna 5 série

Správná pětka odjíždí na farmu do Tremannonu. Dají si slib, že se tentokrát do žádného dobrodružství nezapletou. Opak je však pravdou. Dědeček jejich nového kamaráda Yana byl kdysi jedním z vrakýřů, kteří vysílali z věže uprostřed pevniny světelné signály pro lodě v bouři, které pak ztroskotaly a vrakýři je vykradli. Děti objeví opuštěnou věž, ze které vrakýři signály vysílali. Je ale věž opravdu opuštěná? A kdo se to v noci krade z farmy pryč? A kam jde?... celý text

Literatura světová Dobrodružné
Vydáno: , Albatros (ČR)

Five Go Down to the Sea , 1953

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Správná pětka u moře. Přihlašte se a napište ho.

Evkaha
28.03.2023 5 z 5

Návrat do dětství. Doufám, že pak budou bavit i moje kluky;)

pepa4081
15.06.2021 5 z 5

Můj komentář ke všem dílům Správné pětky bude stejný. Za mého mládí tyto knihy nebyly přeloženy, takže si teď „doplňuji vzdělání“. I když je scénář vždy velice podobný a mění se jen prostředí, každý díl mne hodně baví. Je to skvělá relaxace. Dětem i dospělým s dobrodružnou dušičkou mohu vřele doporučit.
Nanejvýš uspokojivé.

Jessybelle
15.04.2021 5 z 5

Bezvadný návrat do dětství, tento díl byl opravdu super. I synovi se hodně líbil. Mohu vřele doporučit, ostatně jako všechny knihy z této série.

Odhaleno 1. téma Čtenářský výzvy 2022

12.10.2021

Kniha Správná pětka u moře v seznamech