Päťka na úteku přehled

Päťka na úteku
https://www.databazeknih.cz/img/books/68_/68741/spravna-petka-slavna-68741.jpg 5 247 247

Toto dobrodružstvo Slávnej pätky sa odohráva cez prázdniny. Z neznámej lode na mori zachytia naši kamaráti záhadné signály. Zdá sa, že natrafili na pašerákov, a nakoniec začujú volanie o pomoc. Akési dieťa je v nebezpečenstve. Julian, Dick, George, Anna a pes Timothy sa púšťajú do akcie...

Literatura světová Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Egmont (SK)

Five Run Away Together , 1944

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Päťka na úteku. Přihlašte se a napište ho.

kristijan
25.10.2021 5 z 5

V hlavní roli tentokrát Julián, jehož vyřídilka, se kterou nemilosrdně stírá otravné záporáky Stickovy, trumfuje všechno ostatní, co se v knize odehraje. Samotné jeho hlášky by vystačily na 5* a napínavý příběh, který se často vracel k prvnímu dílu a občas nabízel i podobné momenty, by se dal klidně brát jen jako příjemný bonus navíc.

ElikaS
01.09.2021 4 z 5

Nevím, jestli si na celou správnou pětku už zvykám, nebo byl tento díl lepší než ty předchozí, každopádně se mi tento díl líbil o trochu víc. Syn byl nadšený stejně jako u předchozích dílů

Elulilinka1
28.08.2021 5 z 5

Poslední díl, který mi z téhle série chyběl mi opravdu vyčaroval úsměv na tváři. A u těch jejich pikniků se mi úplně sbíhaly sliny :D.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Päťka na úteku v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x