Spiknutí přehled

Spiknutí https://www.databazeknih.cz/img/books/92_/92126/spiknuti-92126.jpg 4 9 9

Příběh vypráví o podivínském taxikáři jménem Jerry Fletcher, který na potkání každému pasažérovi vypráví o spiknutích za kterými stojí oni. Vidí spiknutí na každém rohu, ale také tajně sleduje ženu - Alici Suttonovou, právničku do které se bezhlavě zamiloval. Podaří se mu ji přesvědčit, že není blázen a že vzpomínky, které má v hlavě na strašlivá místa nejsou jen výplodem jeho zdá se šílené mysli? A nebo je to vše trochu jinak? To se dozvíte v této napínavé knížce napsané podle scénáře k úspěšnému filmu.... celý text

Literatura světová
Vydáno: , Ikar (ČR)

Payback

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Spiknutí. Přihlašte se a napište ho.

Mindy
25.12.2020 3 z 5

Kniha je napsaná podle filmového scénáře a jedná se o akční film, takže je plná automobilových honiček, přestřelek, pronásledování a útěků.
V hlavní roli Julia Roberts, kterou zrovna moc nemusím, a Mel Gibson, který musel být v roli vyšinutého taxikáře neodolatelný. Ale že bych byla po přečtení nažhavená na shlédnutí filmu, to zas ne. Radši si přečtu nějakou další knížku.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Spiknutí v seznamech

Autorovy knížky