Soužití k zabití přehled

Soužití k zabití https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/371885/bmid_souziti-k-zabiti-zec-371885.jpg 4 79 79

Dva přátelé ze studentských let, Vojta a Tereza, se znovu setkávají, tentokrát na stránkách dopisů. On – manželský poradce, ona – redaktorka plzeňských novin. On – muž, přítel a odborník přes partnerské vztahy, ona – inteligentní žena, která nepostrádá dobře odměřenou dávku upřímnosti, humoru a potřebného nadhledu. Po patnácti letech spolu znovu navázali kontakt prostřednictvím korespondence. Tímto možná neobvyklým, ale o to zajímavějším způsobem si sdělují své osudy, vtipně je komentují a navzájem si pomáhají řešit životní a vztahové problémy.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Soužití k zabití. Přihlašte se a napište ho.

kuky921
26.05.2024 4 z 5

Velmi příjemná jednohubka, která pobaví.

Lenndy
07.04.2023 3 z 5

Příjemné čtení,plné zvukomalebných obratů.Chvílema i vtipné.

ZuK1
17.03.2023 5 z 5

Po Lázeňské kůře moje druhá knížka Ivanky Deváté a opět jsem se skvěle bavila. Ačkoliv téma nevěry není zrovna veselé, dopisy Terezy a Vojty jsou, pominu-li profesionální rozbory Vojty/Miroslava Plzáka, tak vtipně napsané, že především u těch Tereziných jsem se často musela opravdu smát.

Knižní novinky (9.4. - 22.4.)

09.04.2018

Kniha Soužití k zabití v seznamech

v Právě čtených4x
v dalších seznamech3x