Věrná svému snu přehled

Věrná svému snu https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/2420/bmid_verna-svemu-snu-bE4-2420.jpg 4 149 149

Snová série

V této knize je hlavní postavou Kate, která jako malá ztratila oba rodiče. Její otec byl podezřelý ze zpronevěry. Jako úspěšná účetní s podlomeným zdravím zjistí, že její otec byl obviněn neprávem. Užívá si společného obchodu s kamarádkami a i ona najde svou minci.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Holding the Dream , 1997

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Věrná svému snu. Přihlašte se a napište ho.

MiraRunaway
22.11.2021 3 z 5

(SPOILER) Odpočinkové čtení. Více se mi líbil první díl s Margo. I v této knize mě nejvíc bavila postava Margo. Kate mi přišla dost nevyrovnaná a nudná. Místy kniha připomíná spíš příběh o náctileté slečně, která má například problém normálně se najíst, než o ženě před třicítkou. Něco do sebe to mělo, ale budu jen doufat, že třetí příběh s Laurou bude mít větší drive. Jo a padouch je naprosto jasný od začátku, což je vždycky tak trochu trapas.

georginaa
17.11.2020 3 z 5

Křehká a zranitelná Kate se snaží očistit otcovo jméno. Vede nudný účetní život dokud ji do života nevstoupí jeden z Templetonů. Ten se do ní zamiluje a hlavně musí přesvědčit Kate, že je pro ni on ten pravý.

moudivlacek
12.11.2020 5 z 5

Romantický příběh, který chytne za srdce. Kate je úspěšná účetní, ale její otec před smrtí byl defraudant a podvodník. A zrovna tohle zjistí, když se rozhoduje o partnerovi ve firmě. Do toho ji neustále otravuje nová pomoc Templetonů, muž, který odmítá přihlížet mladé ženě, která se před jeho očima hroutí - a má víc než 1 důvod, a odmítá přijmout pomoc. On byl ale vychován lásce a pomoci ženě. A že se nepřitahují? To se dá ale velice snadno změnit. Otázkou je, jestli velmi samostatná a tvrdohlavá Kate je na to připravena.
Humorné a za srdce chytající vyprávění o lásce. Těším se na poslední díl série.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Věrná svému snu v seznamech

v dalších seznamech2x

Nora Roberts