Večeře v horách přehled

Večeře v horách https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/44274/vecere-v-horach-44274.jpg 4 211 211

Snídaně v posteli série

< 2. díl

Jedenatřicetiletá vdova Alicia Russellová si vyjede se svými dvěma syny do srubu u jezera na týdenní prázdniny. Čeká ji tam osudné setkání s Piercem Reynoldsem, mužem, který navždy změní její život. Oba se právě nacházejí v mezní životní situaci, kdy si musejí jasně stanovit, co je pro ně prioritní. Do složitého rozhodování zasáhne blesk vzájemné přitažlivosti. Jejich sblížení by uvítali Aliciini synové i Pierceova dcera. Bohužel Alicia netuší, jaká závažná okolnost brání rozvedenému Pierceovi, aby s ní navázal trvalý vztah, přestože ji zřejmě opravdu miluje…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Send No Flowers , 1984

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Večeře v horách. Přihlašte se a napište ho.

petulkapeta
10.04.2023 4 z 5

Nevěděl jsem, co opravdová láska znamená, dokud jsem tě nemiloval."

Druhy dil byl lepší jako prvni a libilo se mi že se tam ke konci objevili všichni i ti dva z minuleho dilu.

Olga8480
14.08.2022 5 z 5

I když jsem zatím četla knihy od SB s kriminálním příběhem. Byla tato kniha pro mě krásné oddechové čtení, které jsem si moc užila.

Evaho73
18.01.2022 1 z 5

Ako by to ani nepísala Sandra Brown. Pri tejto knihe si stačí prečítať iba anotáciu a dozviete sa všetko podstatné.
Samotný dej je vlastne jej rozšírenie o opisy sexuálnej príťažlivosti alebo sexuálnych scén a v tom sa ja až tak nevyžívam.
Za mňa veľké sklamanie, lebo i tento žáner si vyžaduje určitú kvalitu !!!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Večeře v horách v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x