Snědla dětem sladkosti přehled

Snědla dětem sladkosti https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/156674/snedla-detem-sladkosti-156674.jpg 3 158 158

Deset let po vydání své veleúspěšné prvotiny Skladatelka voňavého prádla přichází Martina Formanová s volným pokračováním, autobiograficky laděnou knížkou Snědla dětem sladkosti. Autorka vtipným stylem přibližuje čtenáři nejen svou každodenní realitu - přesazení do odlišné země a kultury, uvykání venkovu, výchovu dospívajících dvojčat, vlastní plány a sny -, ale dokáže humorně reflektovat i vážnější životní okamžiky.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Snědla dětem sladkosti. Přihlašte se a napište ho.

Doubravka1975
07.09.2023 4 z 5

Volné pokračování autobiografie Martiny Formanové, kdy už dvojčata mají 12 let a líbilo se mi víc než předešlá autobiografie Skladatelka voňavého prádla.
Akorát úplně hnusná obálka, ale musím se pochlubit, dostala jsem od kamarádky k narozeninám krásný látkový obal, bílý s malovanými černými kočičáky, takže jsem se na ni naštěstí nemusela dívat :):)

Lenka4
03.03.2023 3 z 5

Povídání o hubnutí, rodině a sousedech může mít dobrý ohlas při živém setkání s kamarádkami. Z textu knížky se však záhy vynořuje šeď opakujících se všedních dní. Chybí více fantazie a schopnost dodat jiskru drobným příhodám či zážitkům tak, aby se opravdu staly událostmi hodnými zaznamenání.

rreegg1
19.01.2023 4 z 5

Odpocinkové čtení. Popisuje postřehy ze života autorky. Jednoduché a každodenní záležitosti, posypane špetkou humoru a velkou dávkou nadhledu. Hezké čtení, třeba i na zlepseni nálady...

Velký knižní čtvrtek (11. října)

10.10.2012

Knižní novinky (8. - 14. 10.)

07.10.2012

Kniha Snědla dětem sladkosti v seznamech