Snad jednou přehled

Snad jednou https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/495260/bmid_snad-jednou-Ycn-495260.jpg 4 52 52

Kolikrát můžete spravit rozbité srdce, než vám zbude jen hromada nepoužitelných součástek? Bonusový příběh ke knize Alespoň prozatím. Když Jakub svému nejlepšímu kamarádovi Tomášovi po hádce s Marinou oznámí, že v létě nepojede na lukostřelecké soustředění, Tomáš se rozhodne nebrat ne jako odpověď a odtáhnout ho na letní tábor za každou cenu. Jakub se tak po roce opět setkává se svými dlouholetými přáteli, mezi kterými je i jeho první láska...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Snad jednou. Přihlašte se a napište ho.

ivca79
02.05.2024 3 z 5

Zajímal mne pohled z druhé strany, některé věci trochu ořezané, ale přeci jen to byl pohled z druhé strany

zamilov.do.knih
10.03.2024 5 z 5

miloučký a vtipný doplnění k alespoň prozatím.

Knihomol_ka
21.09.2023 5 z 5

Je opravdu super a krásný se opět vrátit k příběhu a vychutnat si pohled Jakuba. Bonusová kniha mi udělala opravdu velkou radost. opět to bylo krásně čtivé. Já prostě miluji autorky styl psaní a opět jsem si to náramně užila.

Opět příběh byl vtipný a bylo to svižné. Za mě krásná jednohubka

Pokud jste tedy četli příběh Alespoň prozatím, tak doporučuji ještě sladkou tečku nakonec a to v podání této bonusové knihy.

Moc moc děkuji @ya.ctu za poskytnutí této krásné knihy.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Snad jednou v seznamech

v Právě čtených2x