Smelý zajko / Smelý zajko v Afrike přehled

Smelý zajko / Smelý zajko v Afrike https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/142561/smely-zajko-smely-zajko-v-afrike-142561.jpg 4 12 12

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Smelý zajko / Smelý zajko v Afrike. Přihlašte se a napište ho.

Karcoolka2210
01.12.2023 4 z 5

Detská klasika, aj keď som ju čítala prvýkrát až deťom v škôlke. Určite odporúčam deťom čítať aj staršie knihy, ktoré stále majú, čo ponúknuť.

Corso
30.06.2021

Pejsek a kocicka... a Smely zajko. Dve knihy co som mal prestudovane hned ako som sa naucil citat. A potom to uz slo. Dovidenia Zuzanka, Havran Kutcha, Vesely trubac z Chichotanie, Ferdo a Truhlik. Bestsellery. Navyse, som trosku hrdy na to ze J.C.Hronsky bol nas rodak zvolencan. Akurat ze skoncil v Argentine, Slovensko, Europa, boli mu nakoniec male. Jeho zivotopis vyda za bohaty dobrodruzny roman. Ale aj dobrodruzstva Zajka su nabite napinavymi zazitkami. A jazdil na automobile a to bolo "cool". (ten Zajko, ci aj Jozef Ciger Hronsky, to nemam zistene)

Uroborus
11.03.2018 5 z 5

Nádherné detské čítanie (viac sa mi páči český výraz četba) a myslím si, že bez prepracovaných Vodrážkových ilustrácií by sme to ani nepoznali. Vďaka nemu je kniha takou "kultovou", akou je.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Smelý zajko / Smelý zajko v Afrike v seznamech

Jozef Cíger Hronský