Slzy mesiaca přehled

Slzy mesiaca
https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/112932/bmid_slzy-mesiaca-W0t-112932.jpg 4 207 207

Gallagherova hospoda série

V románe Slzy mesiaca autorka ďalej rozohráva osudy Jude a jej manžela Aidana Gllaghera, Darcy Gallagherovej, rodiny O´Toolovcov a ďalších postáv z prímorskej dediny Ardmore. V strede príbehu však tentoraz stojí Brenna O´Toolová, veľmi prakticky zmýšľajúca, trochu tvrdohlavá dievčina, ktorá vždy vytrvalo ide za svojím cieľom. So Shawnom Gallagherom, Aidanovým bratom ju spája priateľstvo a spomienky na spoločne prežité detstvo. Brenna a Shawn sú však ako oheň a voda - ona výbušná, on pokojný, večne sa vznášajúci vo svete tónov a hudby, ktorá je jeho koníčkom. Keď sa ich vzťah, dovtedy plný vzájomného kamarátskeho podpichovania, začne meniť, prináša zo sebou nejednu vášnivú búrku, pripomínajúcu burácajúce more...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Columbus (SK)

Tears of the Moon , 2000

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Slzy mesiaca. Přihlašte se a napište ho.

pip11
19.07.2022 5 z 5

První a třetí díl jsem už četla, konečně jsem se dostala i k prostřednímu. A ten mi kupodivu přišel nejhezčí.

Jaklová.katka
19.04.2022 2 z 5

Druhý díl taky super těším se na závěr.

lusitta05
04.01.2022 4 z 5

Také príjemné pokračovanie, mám rada takéto rodinné série, vždy si parádne oddýchnem. Idem na tretiu časť.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Slzy mesiaca v seznamech

v Právě čtených1x