Slovensko vlastnou cestou přehled

nehodnoceno
Slovensko vlastnou cestou
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/519326/bmid_slovensko-vlastnou-cestou-CGq-519326.png 0 0 0

Slovensko je plné sklamania, strachu a hnevu. Ale to predsa nie je náš cieľ. Sme hrdý, trpezlivý, pracovitý a šikovný národ, ktorý si zaslúži lepšiu budúcnosť. Tak k nej spolu urobme prvý krok. Vitajte vo svete, v ktorom je budúcnosť naša spoločná nádej, vaše právo a moja povinnosť.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Slovensko vlastnou cestou. Přihlašte se a napište ho.

Zatím zde není žádný komentář.

Zatím zde není žádná související novinka.

Nefunkčný štát je tragédia, ale ja v nej vidím aj príležitosť: nastaviť štát nanovo. Tak, aby fungoval. Rozbili sme si ho my sami.

Môžeme len hádať, či by jasné ubezpečenie, že náš sused sa v najbližších rokoch do NATO nechystá, nemohlo na poslednú chvíľu situáciu upokojiť. Nech to však bolo akokoľvek, nič z toho neospravedlňuje vojenskú agresiu voči menšiemu susedovi, ktorý na rozdiel od Ruska nedisponuje jadrovými zbraňami. Ešte raz – NIČ.

Neváhali sme jasne povedať, kto je v tejto vojne agresorom: je to Ruská federácia, ktorá z vlastného rozhodnutia zaútočila na Ukrajinu a dodnes popiera jej samotné právo na existenciu. A agresor v každej vojne musí čeliť adekvátnej odpovedi medzinárodného spoločenstva na svoje konanie. Za zločin musí prísť trest.

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha Slovensko vlastnou cestou v seznamech

Kniha zatím není zařazena v žádném seznamu (Přečtené knihy, Právě čtené,...)

Slovensko, Slovenská republika politika reklama a propagace volby

Autorovy knížky

Peter Pellegrini