Šlo mi o krk pánové přehled

Šlo mi o krk pánové
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/5143/slo-mi-o-krk-panove.jpg 4 29 29

Román o dobrodružstvích mladého Ira, který po útěku z domova prožívá řadu neuvěřitelných příhod ve všech možných končinách světa. Prchne na palubě lodi zločinného kapitána, který ho vysadí na opuštěném ostrově - jen náhodou je zachráněn a na lodi plující do Kanady jeho pouť za dobrodružstvím začíná. (www.mlp.cz)

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Šlo mi o krk pánové. Přihlašte se a napište ho.

martin_aston
07.08.2023 5 z 5

Že mne, milovníkovi Švandrlíka, doteraz ušla táto perla, je až ťažko uveriť. Príbehy chudobného írskeho chlapca Kona Kregana, ktorý hľadá šťastie vo svete, neuveriteľne úsmevné a čítavé.
Pár rokov dozadu bola mojím prekvapením roka kniha Majster a Margaréta. Tento rok je mojím prekvapením Kon Kregan so svojimi dobrodružstvami. Obe knihy si nie sú podobné, ale tak ako pri Bulgakovi, aj u Šandrlíka som sa neuveriteľne bavil a úsmev mi pohráva na perách aj teraz, ako píšem recenziu. Už sa teším na znovuprečítanie kníh o Kopytovi a Mňoukovi, ktorí majú podobný humor.

vvikingg
27.04.2023 3 z 5

neuvěřitený příběh irského chlapce napsaný z dávkou Švandrlíkova humoru za mlada se mi knížka líbila, když jsem ji po letech přečetl podruhé už to takové nebylo

Karoley
04.01.2022 5 z 5

Srdcovka mého dětství, i když tehdá jsem to četla pod názvem Kluk z irských močálů. Humor pana Švandrlíka mám moc ráda, za mě skvěle napsaná oddechovka.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Šlo mi o krk pánové v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x