Slnko v duši, nádej v tebe přehled

Slnko v duši, nádej v tebe https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/481783/bmid_slnko-v-dusi-nadej-v-tebe-FMB-481783.jpg 4 46 46

Dvadsaťjedenročná Hermína, tuláčka, ktorú matka opustila ako malé dieťa, je večne na úteku. Žije na okraji spoločnosti, bez domova, bez peňazí a bez nádeje na lepší život. Jedného dňa jej v bare v Luberone skríži cestu Jo, drsne vyzerajúci šesťdesiatnik, a ponúkne jej sezónnu prácu chyžnej vo svojom hoteli. Mladá žena už nemá čo stratiť, a tak ho nasleduje. Starý, impozantný a majestátny hotel, ktorému dali meno Dača, sa stane jej domovom a zmení jej život.... celý text

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: , Lindeni

La Datcha

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Slnko v duši, nádej v tebe. Přihlašte se a napište ho.

Kristy.Seb
16.05.2024 4 z 5

Příběh mě vtáhnul hned od začátku. Četlo se to samo. Jen by ten konec nemusel být takový vlastně nekonec.

Mermaida
30.12.2023 4 z 5

Touhle knihou jsem dočetla všechny autorčiny knihy, které jsem měla doma a čekaly na své přečtení. Jediná kniha, kterou jsem nečetla (a ještě ji ani nemám) je loňská novinka "Než nás rozdělí láska". Jak je vidno - autorčiny knihy mám opravdu ráda a povětšinou mi i sednou. S Hotelem pod šťastnou hvězdou to nebylo jiné. Od prvních stránek se mi hezky četla, byla dojemná, poutavě napsaná a dějem i částečně smutná. Nestydím se za to, že během čtení nejednou ukápla slza. Byla to opravdu dojemná a hořko-sladká romance. Přála jsem Hermine trochu víc šťastnější konec a vůbec bych se na autorku nezlobila, kdyby tahle kniha měla třeba i pokračování. Ale je mi jasné, že autorka zvolila takový konec, který u některých čtenářů může vyvolávat další otázky, schválně. :-)

cukrovka
01.12.2023 3 z 5

Knížky této autorky čtu ráda, ale tady mi něco scházelo. Stále jsem čekala na nějaký děj a ono nic. Pořád dokola je omílán těžký začátek života hlavní hrdinky, její vděk a obdiv k jejím chlebodárcům a skoro nic se nedozvíme o druhém z hlavních hrdinů Vasjovi. Až na konci je nám vše trochu ovětleno.

Program apokalypsy, Nick a Charlie a další knižní novinky (21. týden)

22.05.2022

Knižní novinky do konce roku

12.12.2021

Kniha Slnko v duši, nádej v tebe v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech4x