Slepičí polévka pro duši - 3. porce přehled

Slepičí polévka pro duši - 3. porce https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/30577/bmid_slepici-polevka-pro-dusi-3-porce-SLv-30577.jpg 4 38 38

Slepičí polévka série

Kolektiv nápaditých kuchařů pro vás už potřetí navařil pořádně hluboký talíř své osvědčené Slepičí polévky. A stejně jako v obou předcházejících, i tady najdete všechno, po čem jen vaše srdce zatouží. Tu správnou míru dojetí, odvahy, zamyšlení a velké životní moudrosti.

Literatura světová Povídky
Vydáno: , Columbus (ČR)

A 3rd Serving of Chicken Soup for the Soul , 1996

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Slepičí polévka pro duši - 3. porce. Přihlašte se a napište ho.

alena7008
04.09.2021 5 z 5

Soubor inspirativních příběhů, které Vás donutí přemýšlet o sobě a pohledu na svět.

jan6775
15.01.2019 5 z 5

soubor příběhů k popřemýšlení .

Lilda
29.04.2018 5 z 5

Po knize jsem sáhla kvůli tomu, protože vím, že mnohé příběhy v sobě neskrývají pouze děj, ale donutí nás se zamyslet i nad naším postojem k určitým věcem, našim hodnotám nebo nám vnukne nové myšlenky, které vyzní mezi řádky. Na příbězích je nejlepší to, že každý si z nich odnese něco jiného. Vlastně celá historie lidstva je jeden příběh a zkušenosti se mezi generacemi přenáší pomocí příběhů. Některé povídky mě zaujaly více, některé méně, ale zřejmě jediná, která mi v hlavě utkví ještě dlouho, je o vojákovi a jeho dopisní dívce. Velmi hezké, pohodové čtení, které donutí člověka přemýšlet.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Slepičí polévka pro duši - 3. porce v seznamech

v dalších seznamech2x