Slepačia polievka pre dušu, kuchárska kniha přehled

Slepačia polievka pre dušu, kuchárska kniha
https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/370463/bmid_slepacia-polievka-pre-dusu-kucharsk-ER1-370463.JPG 4 98 98

Slepičí polévka série

Kuchyňa je srdcom domova. Za rodinným stolom prežijeme kus života: rozprávame si príbehy, preberáme každodenné udalosti, udržiavame tradície, trápime sa stratami, riešime spory, predstavujeme nové lásky a oslavujeme výročia. Pri príprave jedla a stravovaní v kruhu rodiny si vytvárame hlboké spomienky, ktoré sa uchovajú naveky. Slepačia polievka pre duše, kuchárska kniha je zbierkou príbehov na zohriatie a potešenie srdca doplnenou o recepty, pri ktorých sa zbiehajú sliny. Táto kniha ochutená úprimnými modlitbami vám pomôže vrátiť sa k starobylým hodnotám, poskytne nové recepty a zmysluplnú konverzáciu v čase spoločného jedla.... celý text

Literatura světová Osobní rozvoj a styl Příběhy
Vydáno: , Sofa

Chicken Soup for the Soul , 1993

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Slepačia polievka pre dušu, kuchárska kniha. Přihlašte se a napište ho.

Evžik
21.06.2020 2 z 5

Je to z amerického prostředí a přespříliš sentimentální.

milujuknihy836
22.04.2020 5 z 5

Moje nejoblíbenější kniha :-)

Zlatinka.Emilly
12.12.2018 4 z 5

Jedná se o 58 krátkých povídek. Jsou to příběhy z dětství a mě se líbilo, jak pisatelé vzpomínají na své maminky, tety, babičky, dědy; někdy byl příběh úsměvný, někdy povzbuzující, asi dva mě nezaujaly. Každý příběh, ve kterém se monolog točí okolo nějakého luxus jídla, končí jedním či dvěma recepty. (Tím luxus jídlem myslím třeba i jen jídlo hodně chudých lidí, ale vařené s láskou, proto ten luxus). Některé z receptů mě zaujaly a chci je vyzkoušet.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Slepačia polievka pre dušu, kuchárska kniha v seznamech

v Právě čtených3x

kuchařské recepty