Slepá ulička přehled

Slepá ulička https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/507821/bmid_slepa-ulicka-3Tf-507821.jpeg 4 284 284

Uprostřed dusné červencové noci bude někdo v této nenápadné slepé uličce zastřelen. Ale kdo? Maggie, manželka Craiga, který nedokáže naplnit její očekávání? Nebo snad Nick, uznávaný onkolog, či jeho žena Dani, stejně tak ceněná zubařka? A co Julia, starší vdova, k níž se nedávno přistěhoval problémový vnuk? Olivia s manželem Seanem? On nedávno přišel o práci v reklamce, je v depresi a pije. Novomanželé Aiden a Heidi? Jejich manželství je v krizi, protože Aiden není schopen čelit své dominantní matce. A co se asi stane, když se Heidi spřátelí s Juliiným vnukem? Všichni skrývají tajemství. Každý má své nezacelené jizvy. A všichni mají přístup ke zbrani…... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: ekniha , Kalibr

Cul-de-sac , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Slepá ulička. Přihlašte se a napište ho.

Renatecka
02.05.2024 5 z 5

Naprosto super pozvolné čtení.

Miro67
02.05.2024 5 z 5

Na první stránce zjistíme, že někoho odstřelí. Na několika posledních zjistíme, kdo je tou mrtvolkou. Ale těch 350 stránek mezi tím je skvělý čtenářský požitek - žádné překvapení, knihu přece psala Joy.
Já osobně měla svého favorita na odstřel už od 20. stránky. Ale neprozradím, zda mi autorka přání splnila. Navíc kandidátů by se po dalších kapitolách našlo více a bouchačka byla pod každou střechou. Většina obyvatel uličky byla jak vaši sousedé, takoví běžní lidé. Skrývají svá tajemství, mlží, lžou rodině, lidem z okolí a často i sami sobě. Ale .." vždycky existuje riziko, že se něco zvrtne"

Silwinka87
23.04.2024 4 z 5

Musím říct, že se mi to líbilo..Knížka byla napínavá, čtivá.. Celou dobu jsem přemýšlela, ve které rodině to vygraduje k výstřelu. Adeptů tam bylo požehnaně! A přitom, taková klidná a tichá ulice.

Dvanáctý ročník KNIHOMÁNIE startuje v pátek 21. října 2022

21.10.2022

Konečně nová Fieldingová!

09.10.2022

Vychází Jenom nestvůra, Jako stín a další knižní novinky (40. týden)

02.10.2022

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Kniha Slepá ulička v seznamech

v Právě čtených3x