Sladké bohatstvo přehled

Sladké bohatstvo https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/242635/sladke-bohatstvo-242635.jpg 4 46 46

Temperamentná Jessie sa vzbúri proti želaniu svojho otca, ktorý by uvítal, keby sa vydala za dravého manažéra jeho firmy. Bojí sa, že jej nápadníkovi ide skôr o dedičstvo, ako o ňu samu. Príťažlivý Sam však robí všetko pre to, aby ju prevedčil o opaku...

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sladké bohatstvo. Přihlašte se a napište ho.

petraj30
14.07.2022 3 z 5

Celkem pěkný a zajímavý příběh, ale celou dobu mi připadalo, že jsem něco podobného už četla, kniha se jmenovala Iluze jistoty, taky od této autorky.
Jessie byla takové zbrklé telátko, tentokrát to myslím v dobrém. Do takových situací se dokázala dostat jen ona, a Hatch byl poněkud tvrdým oříškem. Až do konce jsem se zamýšlela nad jeho chováním.
Nenudila jsem se, ale je to opravdu jen průměrné dílo.

Kudík
26.08.2021 3 z 5

Příjemné a čtivé s mírně napínavou zápletkou ohledně jistého kultu/nadace Ranní rozbřesk. Jessie se mi líbila, ať už v roli rodinného mediátora nebo věčně propouštěného zaměstnance. U Hatche jsem měla také problém, co myslí vážně, a co jako žert. Nejvíc se mi líbil samotný závěr, ale přesto všechno se jedná o autorčin průměrný počin v porovnání s jejími ostatními díly.

MartinaKOBRA
12.07.2021 5 z 5

Každou ženu tahle kniha osloví, příjemná pohodovka.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Sladké bohatstvo v seznamech

v dalších seznamech1x