To srdce mé přehled

To srdce mé
https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/226814/to-srdce-me-226814.jpg 4 127 127

Skye O'Malley série

Sledujeme osudy její dcery Velvet de Marisco, krásky s rudohnědými vlasy a zelenýma očima, která podědila snad všechny dobré i špatné vlastnosti své matky. Její touha po lásce, kterou si však každý z jejích nápadníků musí plně zasloužit, ji přivádí do mnoha dobrodružných a nebezpečných situací. Příběh se odehrává v kulisách pestrých historických událostí z období vlády královny Alžběty I. v romantickém prostředí královského dvora plného intrik. V napínavém ději nás autorka přesvědčí, že přes všechny zvraty a úklady osudu zůstává největší hodnotou láska, která se stává odměnou za oddanost a věrnost...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Knižní klub

This Heart of Mine , 1985

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize To srdce mé. Přihlašte se a napište ho.

Martass8
30.12.2019 5 z 5

to se čte samo..

Janule809
02.02.2019 5 z 5

Líbila se mi..jako vše od spisovatelky

DUNIKO
06.05.2017 5 z 5

Četla jsem jí už dávno ale líbila se mi. Nebylo mi tehdy možná ani dvacet a některé věci mě děsili ale dočkala jsem jí a byla nádherná.Hlavně to jak dostávala od sultana každý rok v den narozenin dcerky perlu a když jí nadostala věděla že sultan zemřel.I když je to jediná knížka co jsem od Small četla,její styl psaní je na mě trochu moc,ale byla nádherná.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha To srdce mé v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech2x