Skye O’Malleyová přehled

Skye O’Malleyová https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/2597/bmid_skye-o-malleyova-5CH-2597.png 4 167 167

Skye O'Malley série

Úvodní román stejnojmenné šestidílné ságy, autorčino nejslavnější dílo, představuje nejsvůdnější z žen, vášnivou Skye O’Malleyovou s havraními vlasy. Sleduje odvážnou kapitánku vlastní flotily, která dokáže přelstít i královnu Alžbětu, na její cestě plné romantiky a vášně. Ze zářivého Irska do bujného Alžíru a nakonec až do srdce Londýna pronásleduje Skye svou ideu jedinečné a věčné lásky.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Skye O’Malley , 1982

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Skye O’Malleyová. Přihlašte se a napište ho.

babiočka
22.03.2024 4 z 5

Ale jo, něco jako Angelika po anglicku ;-)
Děj má spád, je docela zajímavý a až na některé příliš podrobné popisy solidní odpočinková četba.

PREBURDA
04.11.2023 4 z 5

Oprášila jsem, po x letech, první knihu ze série o Skye. Poprvé jsem sérií četla a doslova hltala ve svých mlaďoučkých letech, kdy otázky erotiky byly všeobecně tabu a romatický příběh pro mladičkou dívku velmi poutavý. Dnes, po letech, se na knihu dívám úplně jinak, příběh o Skye je stále velmi čtivý, napínavý a krásný. A tak si kladu otázku. Jak to vlastně měla samotná autorka se svým osobním sexuálním životem? Není knihy a nebyla by to BS, aby v nich nebylo zbytečně popsaných stránek sexem, někdy až brutálním a zvráceným. Knihy a příběhy jejich postav v nich, velmi čtivé.

Olga8480
21.05.2022 5 z 5

Poprvé jsem se s autorkou setkala před dvaceti lety při čtení knihy To srdce mé. Moc mě tento historický román zaujal. A tak jsem po letech ráda, že jsem získala i další díly.
Tento díl, který pojednává o Skye mě moc nadchl. Příběh silné ženy se kterou si osud až příliš zahrává vás určitě zaujme.
Proto se těším, až si opět přečtu i o její dceři Velvet (To srdce mé) a její vnučce Jasmíně ( Divoká Jasmína).

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Skye O’Malleyová v seznamech

v dalších seznamech3x