Skurvený príbeh přehled

Skurvený príbeh https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/351915/bmid_skurveny-pribeh-X3P-351915.jpg 4 1361 1361

Na začiatku je strach... Les a hmla všade naokolo. Každý pozná každého a súkromie je čistou ilúziou. To je malý ostrov Glass Island, kde žije šestnásťročný Henry a kde bola zavraždená jeho priateľka. Kto je vrah? V románe Skurvený príbeh Bernard Minier potvrdzuje svoje majstrovstvo a definitívne členstvo v exkluzívnom klube veľkých autorov detektívok, trilerov a iných kriminálnych románov. Tentoraz opúšťa Martina Servaza, Toulouse aj Pyreneje a zavedie čitateľa na sever od Seattlu.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , XYZ (ČR)

Une putain d'histoire , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Skurvený príbeh. Přihlašte se a napište ho.

Twinny
29.04.2024 3 z 5

Zkurvenej příběh jsem si půjčila, abych si proklepla autora, jehož série detektivek mě moc láká. No, uvidíme, jestli ji začnu.
Chvíli mě to bavilo a chvíli zase ne. Nakonec jsem to dočetla, abych to měla za sebou. Moji podezřelí se točili jako na kolotoči. Je fakt, že jsem chvíli zabrousila správným směrem, ale moc dlouho mi to nevydrželo. Rozuzlení bych neuhádla, ale nepřekvapilo mě.

Žanek_Hantec
15.02.2024 5 z 5

Bichla mě ve finálce vzala luft. Vlastně tam fšecko funguje navopak. Jen je škoda tý hajfy, co má nasmrkaný ve flašinetu. Nechcu prolátnót zápletku, ale je to špica a doporučuju k přelóskání. Jo a ty sprostý termity, nad keréma chmuřijó tadyk účastníci komentovýho zájezdu, mi teda vůbec neva. Dávám pět šteren jak vyšitéch!

Privilegius
06.02.2024 3 z 5

Přelouskal jsem to docela rychle, ale celkově mě kniha nijak neuchvátila, ač mi byla doporučená.

10 právě čtených knih podle uživatelů Databáze (duben)

19.04.2017

Žebříček nejprodávanějších eknih (březen)

05.04.2017

Žebříček nejprodávanějších eknih (únor)

07.03.2017

Kniha Skurvený príbeh v seznamech

v Právě čtených26x
v Přečtených1 935x
v dalších seznamech12x

vraždy ostrovy tajemství technologie ztráta soukromí

Bernard Minier
francouzská, 1960