Skrýš přehled

Skrýš https://www.databazeknih.cz/img/books/81_/8146/bmid_skrys-8hd-8146.jpg 4 240 240

Po automobilové nehodě, při níž se Hatch ocitl na onom světě, si z říše smrti přinesl zvláštní dar, je telepaticky spojen s psychopatickým vrahem Vassagem a ten chce zabít jeho manželku a dcerku.

Literatura světová Thrillery Sci-fi
Vydáno: , Knižní klub

Hideaway , 1992

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Skrýš. Přihlašte se a napište ho.

eraserhead
08.12.2023 4 z 5

Jako první jsem viděl filmovou adaptaci (kde mě pobavilo, že záporáka jménem Jeremy hraje herec jménem Jeremy), která byla ve své době lehce nadprůměrná. Knižní předloha je mnohem lepší, temnější a rozhodně patří k těm dobrým knihám Deana Koontze. Jen mi přišlo, že první část, věnující se autonehodě je mnohem popisnější, než následující lehce zkratkovitý děj. Záporák je vykreslen hodně dobře, možná v až moc velkém kontrastu k hlavním hrdinům. Čte se to dobře i navzdory lehkým oslím můstkům. Podtrženo sečteno, temný mysteriózní horrorový thriller své doby. 3,5*

Belanna
07.12.2023 3 z 5

Dean Koontz je pro mě jistota. S touto knížkou jsem ale moc spokojená nebyla. Od autora jsem prostě zvyklá na lepší.
Námět se mi líbil, sliboval napětí a tajemno. Nebylo ho tolik, kolik jsem čekala.
Místy se děj vlekl a působil až nudně. Některé pasáže však byly zajímavé a četly se rychle a dobře. Konec byl pak až moc rychlý, jakoby utnutý.

Medidik
01.05.2023 1 z 5

Kniha naprosto zmršená "překladem". Když někdo neumí pořádně ani anglicky ani česky, neměl by se do takových věcí plést.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Skrýš v seznamech

v Právě čtených2x