Skřítci, bohové, Boží služebníci - Působení malých a velkých bytostí ve stvoření přehled

Skřítci, bohové, Boží služebníci - Působení malých a velkých bytostí ve stvoření https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/141713/skritci-bohove-bozi-sluzebnici-pusobeni-malych-a-velkych-bytosti-ve-stvoreni-141713.jpg 5 1 1

Existují bytosti přírody? Mají nějakou spojitost s antickými bohy? Jsou všechny přírodní národy primitivní? Na tyto otázky dává Christopher Vasey překvapující odpovědi. Odhaluje červenou nit ve vývoji náboženství a ukazuje, proč jsou skřítci a bohové, malí a velcí bytostní ve stvoření, služebníky jednoho nejvyššího Boha. Samostatnou kapitolu věnuje autor aktuálně velmi naléhavé otázce: působí přírodní síly slepě a ničivě? Jsou přírodní katastrofy slučitelné s myšlenkou, že prostřednictvím těchto sil působí vůle spravedlivého, milujícího Boha? ... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Skřítci, bohové, Boží služebníci - Působení malých a velkých bytostí ve stvoření. Přihlašte se a napište ho.

Zatím zde není žádný komentář.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Skřítci, bohové, Boží služebníci - Působení malých a velkých bytostí ve stvoření v seznamech

Christopher Vasey
švýcarská
2012  100%Skřítci, bohové, Boží služebníci - Působení malých a velkých bytostí ve stvoření
2011  70%Čas stojí a my plyneme
2009  100%Očistné techniky - praktická detoxikace