Skoro úplně normální přehled

Skoro úplně normální https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/465414/bmid_skoro-uplne-normalni-cwM-465414.jpeg 4 160 160

Okouzlující letní romance pro čtenáře Jojo Moyesové.Matildě „Effie“ Heatonové se v životě nic nedaří. Zatímco její kamarádky budují kariéru a oslavují zásnuby, Effie stále bydlí u rodičů a po večerech brečí nad lahví vína, protože další z jejích Tinderových rande skončilo katastrofou. Effie na svém životě miluje jen jedinou věc, a tou je její práce v knihkupectví. Tam se může ztratit v cizích příbězích a zapomenout na chvíli na své trable. Effie se ve všech ohledech považuje za ztroskotance... a pak potká Thea. Ani on není dokonalý, společně jim to ale docela funguje, dokud se neukáže, že Theo před Effie něco skrývá...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

Very Nearly Normal , 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Skoro úplně normální. Přihlašte se a napište ho.

Kskaja
11.10.2023 2 z 5

Pro tak strašný charachkter hlavní postavy nedocteno. Jinak věřím, že by kniha mohla být fajn. Ale už na zacatku se mi Matylda zprotivila. Ani nemám ráda tento ,,humor,,. Obálka je KrásnA. Škoda

hanap
26.08.2023 5 z 5

Ta Effi byla že začátku na zabití, ale jak jsem postupovala se čtením jsem si ji oblíbila a celou knihu hodnotím hodně kladně. 5.Moc jsem si to čtení užila.

Garfinela
04.04.2023 2 z 5

Tahle knížka je opravdu o ničem. Dvě hvězdičky jsem dala jen za to, že autorka teprve začíná a že knížka není vysloveně odpad a je celkem milá. Ale nic hlubokého a opravdu seznam toho, co by měla/chtěla ještě podniknout, to pardon, to už tady bylo milionkrát. Já vím, že každý není Hemingway, ale i na cestu metrem je to málo.

Knižní novinky (2. týden)

10.01.2021

Kniha Skoro úplně normální v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech5x