Školník Kulda je jednička přehled

Školník Kulda je jednička
https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/279685/mid_skolnik-kulda-je-jednicka-sul-279685.jpg 5 56 56

Jednoho dne přibude do čtvrté třídy nový žák Karel Kludský. Na hlavě nosí v zimě v létě kulicha, protože má celkem osm uší, na každé straně čtyři. Díky jim slyší neuvěřitelně daleko, a ví, co se kde děje a cosi lidé povídají. Tuhle úžasnou výhodu dokonale využije parta kamarádů – a to nejen při otevřeném boji s věčně nabručeným školníkem Kuldou!... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Školník Kulda je jednička. Přihlašte se a napište ho.

simca9342
23.06.2023 5 z 5

"Z pravěku "
Kdo by nechtěl do školy, kterou neřídí učitel? Sice to není jako ve filmu Sumerhill, kde byla jistá forma demokracie a žáci si organizovali nejen výuku, ale je to podobné. Zde má na starost místní školu ten, kdo o ní pečuje z technické stránky. Školníka Kuldu si oblíbí každý :)

vladislav6610
02.03.2022 5 z 5

Vzpomínka na dětství i na Vladimíra Jiránka.

Nymfadora.T.
28.02.2021 3 z 5

Ani nevím, kde se ta kniha vzala v knihovně rodičů, nikdy jsem ji jako dítě nečetla...ze zvědavosti jsem do ní nakoukla- milé zavzpomínání na dětství a jako bonus ilustrace od Jiránka.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Školník Kulda je jednička v seznamech

v dalších seznamech1x