Školnice Valerie v podezření přehled

Školnice Valerie v podezření https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/331819/bmid_skolnice-valerie-v-podezreni-abR-331819.jpg 4 15 15

Školnice Valerie série

Ve srovnání s pátou ZŠ na kraji města jsou všechny školy ráj na zemi. Do téhle školy se nikdo netěší. Učitelé tu mají v popisu práce jen rozdávat pětky a poznámky a tvářit se kysele. Jednoho dne ale ve školních dveřích stojí Valerie – krásná mladá školnice. Pěkně podezřelé stvoření, je úplně jiná než všichni ostatní. Když se Martinovi náhodou objeví v tašce zbrusu nové bačkory, dveře ve třídě se začnou samy otevírat, paní učitelka najednou koktá a v diktátě mu nezůstane jediná chyba, položí si logickou otázku: Není Valerie čarodějnice? V krásně ilustrovaném školním příběhu si děti užijí tajemnou atmosféru, kouzla, napětí a záhady.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Školnice Valerie v podezření. Přihlašte se a napište ho.

Knižní střípky
28.12.2018 5 z 5

Další autorčina série ze školního prostředí. Líbila se mi i dceři.

Isew
11.12.2018 5 z 5

Četla jsem knihu dětem před spaním. Chtěla jsem tak kapitolu, dvě. Jenže nás to tak vtáhlo do děje, že moje případné námitky, už je hodně hodin, musíme jít spát, byly přehlasovány a já četla a četla a najednou byl konec. A musím přiznat, že mě to mrzelo. Četla bych klidně dál.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Školnice Valerie v podezření v seznamech