Školní speciální pedagog přehled

Školní speciální pedagog
https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184659/skolni-specialni-pedagog-184659.jpg 5 1 1

Publikace představuje novou subprofesi speciální pedagogiky. Jejím těžištěm je poskytování poradenských služeb přímo ve školách - žákům se speciálními vzdělávacími potřebami, žákům s rizikem jejich vzniku i žákům s přechodnými obtížemi. Témata publikace postupují od historického exkurzu, přes současné kotvení profese ve školské praxi a seznamují čtenáře s odbornými aktivitami i jejich východisky. Pozornost je věnována spolupráci s rodiči a učiteli, s pracovníky školního poradenského pracoviště i subjekty vně školy. Publikace se opírá o praktické zkušenosti ze školních poradenských pracovišť, které jsou prezentovány jako příklady pro jednotlivé tematické okruhy.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Školní speciální pedagog. Přihlašte se a napište ho.

Atheal
01.03.2014 5 z 5

Čtivá a velice aktuální kniha plná příkladů z praxe a dojmů začínajících i zkušených speciálních pedagogů. Při přípravě na můj vlastní vstup do praxe mi velmi pomohla.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Školní speciální pedagog v seznamech