Školák Kája Mařík 2. díl přehled

Školák Kája Mařík 2. díl https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/285411/bmid_skolak-kaja-marik-2-dil-8Dr-285411.jpg 5 251 251

Školák Kája Mařík série

Humorné prázdninové příběhy Káji a jeho kamarádky Zdeni. Druhý díl je značně dějovější než první. Obě děti se setkávají s dalšími, v jejich vesnici se stane mnoho zajímavých věcí a ony se toho účastní. Zažijí svatbu, jarmark, Kája překazí zlodějům jejich záměry, sveze se na vojenském koni, se Zdeňou jedou do Prahy a na podzim hraje divadlo.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Školák Kája Mařík 2. díl. Přihlašte se a napište ho.

DominaCZ
28.12.2022 2 z 5

Opravdu by mě zajímalo, nad čím pořád všichni slzí smíchy u těch jeho hlodů.
Opakují se pořád dokola a vážně by se tomu každej tlemil, až by nemohl jíst jo??
Naopak by jeho matka zase dělala scény, že se na Svaté Hoře trochu někde zdržel a hned by ho štípala v hospodě do ucha?? Takže na jednu stranu mu vše projde, na druhou opět bit pro nic.

Prý to je inspirováno synem autorky.
Protože ta je očividně sama hodně nábožensky jetá tak pokud byla vůči tomu děcku sama takhle odporná a měla to za príma výchovu, tak teda potěš koště.

Hakate
28.08.2022 4 z 5

Další serie, která zabírala čestné místo v mé dětské knihovničce. Skvělá série, která bohužel padla v zapomnění.

sheldon8410
29.05.2022 5 z 5

Na Kájovi se mi nejvíce líbí jeho bezprostřednost, upřímnost, dobré srdce... Ve druhém díle je spousta legračních příhod, jen teda jako mámě malého batolátka mi bylo líto Mariánky Šafářovic, kdykoli se k ní Kája se Zdeňou přiblížili :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Školák Kája Mařík 2. díl v seznamech

v dalších seznamech3x