Ukrytá přehled

Ukrytá
https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/260067/mid_ukryta-260067.jpg 4 634 634

Škola noci série

Zoey konečne dosiahla, čo chcela: Neferetina pravá tvár je odhalená a Najvyššia rada už nie je na jej strane. Lenže zradná veľkňažka sa nevzdáva, stále robí všetko možné aj nemožné, aby v upírskom svete vyvolala chaos. Najprv stajne Školy noci spustoší záhadný požiar a vzápätí sa Neferet usiluje prehĺbiť nedôveru ľudí voči upírom. Školu noci ohrozuje aj vnútorný chaos a nedôvera, preto sa Zoeina skupinka musí ešte väčšmi zomknúť. Ukáže sa však, že to nie je také jednoduché. Dvojčatá sa už skoro ani nerozprávajú a bývalý nepriateľ Kalona sa stal bojovníkom Školy noci. Možno mu veriť? Komu vlastne možno veriť? Zoey má pocit, že ju opúšťa zdravý rozum. Naozaj sa stane to, čo videla cez jasnovidecký kameň? Je možné, aby sa jej Heath vrátil v inej podobe? Preto ju Aurox tak priťahuje, hoci vie, aký je nebezpečný? Má počúvnuť svoje inštinkty, alebo tým všetkých ohrozí? Môže vôbec jej prihoretý kŕdeľ zastaviť šírenie zla?... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Ikar (SK)

Hidden , 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ukrytá. Přihlašte se a napište ho.

KatnissLavender
07.09.2023 4 z 5

V mých očích si série stále drží stejnou úroveň a opět jsem nebyla zklamaná, spíš naopak. Zalíbilo se mi, jak se mění charaktery hlavních postav a oblíbila jsem si postavu novou! ;) Já jsem tudíž spokojená a hned se vrhám na další díl!

Majuš333
05.06.2023 3 z 5

Opäť dávam body len za záver...

rampapa
20.04.2022 5 z 5

Na tenhle díl jsem se hodně těšila a jsem jím nadšená. tuhle knížku jsem přečetla ani ne za tři hodinky. A nutné potřebuju další díl. Knížku velmi doporučuji.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ukrytá v seznamech

v Právě čtených8x