Sirius a souvislosti přehled

Sirius a souvislosti https://www.databazeknih.cz/img/books/66_/66544/sirius-a-souvislosti-66544.jpg 4 2 2

Sirius, jasná hvězda noční oblohy označovaná jako Pes, je klíčem k osudu naší planety. Tomu věřili staří Egypťané, strážci tajemného a hlubokého systému moudrosti, jenž byl pro nás po celá staletí ztracen, ale nyní je znovu objevován. Co bylo podstatou této moudrosti? Odkud se vzala? Co bylo významem jejích tajných praktik a představ? Kniha, kterou držíte v rukou, odpovídá nejen na tyto otázky, ale i na mnohé další. Odhaluje vzrušující pohledy do výjimečného světa starých Egypťanů a jejich rozsáhlých znalostí. Tato vyčerpávající kniha přináší důležitou zprávu pro každého z nás: na základě pochopení této starobylé moudrosti můžeme získat znalosti, osvícení, porozumění i pomoc, které zajistí poklidnou budoucnost naší planetě.... celý text

Literatura naučná
Vydáno: , Pragma

The Sirius Connection , 1996

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sirius a souvislosti. Přihlašte se a napište ho.

Tave
13.06.2020 4 z 5

Zajimave otazky i nastinene odpovedi. Z knizky si neco zajimaveho jiste každý odnese. Ke konci se jiz cetla pomalu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Sirius a souvislosti v seznamech

Murry Hope
americká